الکترو گستر تهران.::.www.eGet.ir واریابل, استابلایزر, سنسور , آمپر متر, ولتمتر, کسینوس فی متر, فرکانس متر, دیود, تریستور, فیوز, IGBT ,UPS, مقاومت, خازن, رله , اینورتر و...تنها بخشی از تجهیزات و قطعاتی است که توسط الکترو گستر تهران توزیع می گردد. شرکت الکترو گستر تهران سالهاست که در زمینه واردات ، تهیه و توزیع قطعات برق صنعتی ، ساختمانی ، لوازم و تجهیزات تابلو برق و نیز لوازم و دستگاه های الکترونیکی مدارس و دانشکاه ها و مراکز فنی فعالیت دارد. این شرکت آماده همکاری و تهیه تجهیزات مورد نیاز کارخانجات ، مراکز و شرکت های دولتی و غیر دولتی و نیز کسبه و مغازه داران گرامی و فروش به صورت کلی و جزئی به سراسر ایران می باشد. تلفن:33999172 تلفکس: 33999173 موبایل:09124300925 سایت:http://eget.ir ایمیل: info [at] eget.ir یا eget.ir@gmail.com آدرس:تهران-لاله زار-کوچه بوشهری-مجتمع تجاری تهران الکتریک-طبقه سوم -شماره 410 tag:http://eget.mihanblog.com 2020-08-08T21:35:29+01:00 mihanblog.com واردات و مرکز پخش استابیلایزر (تنظیم کننده و تثبیت کننده ولتاژ برق شهر) های توان بالا Matsushita Stavol 2010-07-07T07:12:06+01:00 2010-07-07T07:12:06+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/22 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش استابلایزرهای وات بالا Matsushita Stavol  بوده و با چندین سال تجریه در زمینه تامین تجهیزات تنظیم کننده تثبیت کننده ولتاژ برق شهر ، آمادگی خود را برای ارائه این محصولات بسته به نیاز شما اعلام می دارد.همچنین می توانید کاتالوگ این محصولات به همراه تصاویر و جدول مدلهای موجود و مشخصات فنی  این استابلایزر ها را از آخر این متن دانلود نمائید و یا روی اینجا کلیک کنید.در صورتی که به دنبال سایر محصولات استابیلایزر های دیگر ما نظیر  گلد اس الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش استابلایزرهای وات بالا Matsushita Stavol  بوده و با چندین سال تجریه در زمینه تامین تجهیزات تنظیم کننده تثبیت کننده ولتاژ برق شهر ، آمادگی خود را برای ارائه این محصولات بسته به نیاز شما اعلام می دارد.
همچنین می توانید کاتالوگ این محصولات به همراه تصاویر و جدول مدلهای موجود و مشخصات فنی  این استابلایزر ها را از آخر این متن دانلود نمائید و یا روی اینجا کلیک کنید.
در صورتی که به دنبال سایر محصولات استابیلایزر های دیگر ما نظیر  گلد استار  LG Goldstar  ، امرسان Emersun، استابلایزرهای دلتا Delta ، استابلایزر های مگا مداوم ، فاراتل و یا امگا Omega   که دارای توان و آمپراژ پایین تری بوده و برای دستگاه های کوچکتر نظیر دستگاه های خانگی و اداری (کولر گازی ، یخچال ، فریزر ، سرور های کامپیوتری ، رایانه های شخصی PC و هر دستگاه دیگر) مورد استفاده قرار می گیرند می گردید 
اینجا را کلیک نمایید

استابلایزر Matsushita Stavol تنظیم کننده برق شهراستابیلایزر توان بالا درب باز شده
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

تحقیقات انجام شده روی لوازم برقی نشان می دهد که ضعف و نوسانات برق شهر عامل خرابی و از کار افتادگی وسایل برقی مخصوصا دستگاه های حساس می باشد. بنابراین جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و صرف هزینه های هنگفت تعمیرات و اتلاف برق بهترین راه استفاده از دستگاه های استابلایزر می باشد;

موارد مصرفی:
توجه:این دستگاه ها برای هر وسیله برقی و الکترونیکی که نوسانات  برق و افت ولتاژ احتمال خرابی دستگاه موجب خسارات مالی ، جانی و اتلاف وقت می شود کاربرد دارد و منحصر به دستگاه های نامرده نمی شود.

1-    دستگاه های صنعتی مانند CNC کوانتومتر دستگاه های چاپ و بسته بندی خط های تولید و آسانسورها
2-    محیط های بیمارستان ( مانند دستگاه های سی تی اسکن MRI   رادیولوژی سونو گرافی انژیوگرافی پزشکی هسته ای دندان پزشکی محیط های آزمایشگاهی و اتاق های عمل
3-    مصارف نظامی
4-   آپارتمان های مسکونی واداری به صورت مجزا و یا کل آپارتمان


مکانیزم عملکرد

دستگاه های استابلایزر جهت تثبیت و تنظیم ولتاژ ، مورد استفاده قرار میگیرد.
این گروه از استابلایزر ها بر اساس تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های حلقوی و استوانه ای عملیات اصلاح را انجام می دهند.دستاوردهای همچون پیوستگی خطی و سینوسی کامل بودن و هماهنگی فازها جزء خصوصیات این دستگاه ها می باشد.
مکانیزم کنترل در این دستگاهها در یک نوع دیجیتال می باشد بالا بودن توان ، راندمان ، دقت و کیفیت کنترل شده. ولتاژ خروجی جزو خصوصیات مهم این دستگاه هاست.
استابلایزر ولتاژ سری  STB در هر فاز دارای یک الکترو موتور Dc Servo Motor هستند که بر روی ترانس متغیر Variable Transformer Or Variac  مونتاژ شده است.
با افزایش یا کاهش تعداد دور سیم پیچ بوسیله بازوی متحرک سرو موتور  میزان القای ترانس و در نتیجه ولتاژ افزایش یا کاهش می یابد .سیم پیچ های اولیه ترانس بوک بست buck/boost  پیش بینی شده توسط  واریابل تغذیه می شود و سیم پیچ ثانویه آن به طور سری بین بازو و منبع انرژی متصل می باشد ، به طوری  که ولتاژ نیاز برای شبکه را اضافه یا کم می کند.
یک مدار کنترل  الکترونیکی به طور مداوم ولتاژ خروجی دستگاه را کنترل کرده و آن را با یک مقدار ثابت مرجع (مثلا 220 ولت) مقایسه می کند.در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ از میزان تعیین شده  فرمان حرکت به سرو موتور بازوی ذغال بر روی ترانس متغیر یا واریاک ارسال می شود تا زمانیکه ولتاژ به محدوده مجاز برسد، سپس موتور و بازوی ذغال تا فرمان بعد ناشی از تغییر ولتاژ ثابت می ماند.
این روش اصلاح ولتاژ هیچگونه تداخل با هارمونیکی تولید نکرده و هیچ امواجی را در منبع برق ورودی ندارد.حرکت بازوی ذغال سرو موتور بسیار سریع و با کنترل دقیق ولتاژ لحظه ای over shoot  را حذف یا بسیار کاهش می دهد.
کنترل ولتاژ در خروجی می تواند تغییرات ولتاژ ناشی از افزایش یا کاهش جریان بار مصرفی را نیز پوشش دهد.
ولتاژ متناسب ثبت شده به صورت پیوسته توسط یک تقویت کننده آنالوگ پرسرعت نمونه برداری می شود وبا یک مرجع بسیار ثابت ولتاژ مستقیم Dc.  Reference مقایسه می شود میزان تفاوت ولتاژ ورودی و خروجی به سیستم کنترل سرو موتور ارسال می گردد.سرووموتور با سرعت بالا و مطمئن برای جبران ولتاژ استارت می شود و محل بازوی ذغال را تا رسیدن به نقطه مطلوب تغییر می دهد.

مزیت های دستگاه:
1-    قابلیت کنترل میکروپروسوری هر فاز به صورت مجزا به وسیله سه سروو موتور
2-    دامنه اصلاح ولتاژبسیار بالا از حداقل 280 و حداکثر 450 ولت
3-    ولتاژ خروجی کاملا خطی و پیوسته بدون هیچ گونه پرش و نوسان 380 ولت
4-    استفاده از فیلتر جهت جلو گیری از نویز و پارازیت های لحظه ای در ولتاژ خروجی
5-    دارای سیستم هشدار به صورت آلارم در اثر اضافه بار مصرفی
6-    دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت مصرف بیش از 2.8 توان نامی
7-    دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت اتصال کوتاه
8-    دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت Under و  Over ولتاژ بیش از حد
9-    دارای سیستم   phase failure (قطع یک فاز)
10-    دارای سیستم قطع جریان دستگاه در صورت دمای بالا (over temperature)
11-    دارای کلید by pass  جهت یکسره نمودن ورودی و خروجی در شرایط اضطراری
12-    بی سر و صدا کار کردن دستگاه جهت محیطهای آرام
13-    میزان بسیار ناچیز تلفات انرژی و راندمان 98%
14-    جریان بی باری بسیار کم زیر 0.5 آمپر
15-    زمان اصلاح ولتاژ خروجی کمتر از 1 ثانیه به ازای 20±  ولت در هر فاز
16-    شکل موج کاملا سینوسی در ولتاژ خروجی
17-    دارای تست عایقی بالای 5 کیلو ولت
18-    میزان رطوبت مناسب دستگاه بین 90-40 درصد
19-    قابل استفاده در تمام محیط ها(سرپوشیده و سرباز)
20-    دارای سیستم مدار الکتریکی با مدار کنترل فیدبک
21-    دارای صفحه نمایش دیجیتال جهت نمایش ولتاژ ورودی و خروجی و جریان مصرفی هر فاز به صورت جداگانه
22-    قابلیت تنظیم ولتاژخروجی به صورت دلخواه بین 400-360 ولت
23-    عدم تاثیر پذیری از ضریب کسینوس فی
24-    دارای سیستم خنک کننده اتوماتیک
25-    دمای مناسب کار کردن از 60- 20- درجه سانتی گراد و ضریب حرارتی بسیار پایین  1%± خروجی تغییر حدودا 40 درجه سانتی گراد دمای محیط
26-    مطابق با استاندارد های برق ایرانمدلها و مشخصات استابلایزر های Matsushita Stavol (تنظیم کننده یا تثبیت کننده ولتاژ)
توجه: همگی مدلها ولتاژ ورودی 450-280 ولت / ولتاژ خروجی 380 ولت / تغییرات ولتاژ خروجی 1%± / فرکانس 60-40 هرتز را دارا می باشند

1-  استابلایزر  مدل  STB-33-30 kVA/ جریان هرفاز 40 آمپر / توان  kVA 30 / توان استارت kVA84
2- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-50 / جریان هرفاز 75 آمپر / توان  kVA 50 / توان استارت kVA140
3-
استابلایزر   مدل kVA STB-33-80 / جریان هرفاز 120 آمپر / توان  kVA 80 / توان استارت kVA224
4- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-100 / جریان هرفاز 150 آمپر / توان  kVA 100 / توان استارت kVA280
5- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-150 / جریان هرفاز 227 آمپر / توان  kVA 150 / توان استارت kVA420
6- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-200 / جریان هرفاز 300 آمپر / توان  kVA 200 / توان استارت kVA560
7- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-300 / جریان هرفاز 450 آمپر / توان  kVA 300 / توان استارت kVA840
8-  
استابلایزر مدل kVA STB-33-400 / جریان هرفاز 600 آمپر / توان  kVA 400 / توان استارت kVA1120
9- 
استابلایزر  مدل kVA STB-33-500 / جریان هرفاز 750 آمپر / توان  kVA 500 / توان استارت kVA1400
برای مشخصات دقیق هر مدل کاتالوگ زیر را دانلود نمایید.

دانلود کاتالوگ استابلایزرهای Matsushita Stavol

دانلود مستقیم | دانلود غیر مستقیم

]]>
آمپر متر - ولت متر - کسینوس فی متر - فر کانس متر - کیلو ولت متر فشار قوی تابلو برق 2010-05-01T14:37:05+01:00 2010-05-01T14:37:05+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/21 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران با چندی سال تجربه در زمینه تجهیزات و لوازم اندازه گیری تابلو برق ، مفتخر به کسب نمایندگی انحصاری واردات محصولات والنسیا (Valencia - Metro) از کشور اسپانیا در ایران می باشد.  این محصولات با کیفیت بسیار عالی و دارای چندین استاندارد کیفیت از قبیل IEC1010-1 و IEC60051 از اروپا به جهان ارائه می گردند. نصب لوازم اندازه گیری والنسیا به دلیل داشتن بست کشویی بسیار آسان بوده و همچنین بدنه بسیار مقاومی در محیط های فرکانسی برخوردار می باشند و علاوه بر بدنه مقاوم ، دارای کاور محافظ الکترو گستر تهران با چندی سال تجربه در زمینه تجهیزات و لوازم اندازه گیری تابلو برق ، مفتخر به کسب نمایندگی انحصاری واردات محصولات والنسیا (Valencia - Metro) از کشور اسپانیا در ایران می باشد.

آمپر متر ولت متر کسینوس متر فرکانس متر والنسیا
 این محصولات با کیفیت بسیار عالی و دارای چندین استاندارد کیفیت از قبیل IEC1010-1 و IEC60051 از اروپا به جهان ارائه می گردند. نصب لوازم اندازه گیری والنسیا به دلیل داشتن بست کشویی بسیار آسان بوده و همچنین بدنه بسیار مقاومی در محیط های فرکانسی برخوردار می باشند و علاوه بر بدنه مقاوم ، دارای کاور محافظ و تست کالیبره 2 کیلو ولت نیز می باشند. خدمات پس از فروش مادام العمر یکی دیگر از مزایای دیگر محصولات والنسیا نسبت به بقیه مارک هاست. دیگر ویژگی منحصر به فرد این محصولات قیمت پایین آنها در عین کیفیت و دقت بسیار بالای آنها می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

آمپر متر ها - ولت متر ها - کسیسنوس فی متر ها - فرکانس متر ها و کیلو ولت متر های تابلویی  والنسیا Valencia  شامل انواع مدل ها و اندازه های مختلف بوده و لیست محصولات   AC آنها به شرح جدول  ارائه شده در "ادامه مطلب" و یا کاتالوگ لیست محصولات بیان می گردد.


جهت مشاهده لیست  محصولات تابلو برق والنسیا فایل زیر را دانلود کنید:
دانلود لیست مدل های محصولات والنسیا

 جهت مشاهده مشخصات فنی محصولات والنسیا فایل زیر را دانلود نمایید:
دانلود کاتالوگ مشخصات فنی محصولات والنسیا

جهت مشاهده دیتا شیت و مشخصات بسیار دقیق محصولات AC والنسیا Valencia فایل زیر را دانلود نمایید:
دانلود دیتا شیت Datasheet و مشخصات دقیق محصولات AC والنسیا

جهت مشاهده دیتا شیت و مشخصات بسیار دقیق محصولات DC والنسیا Valencia فایل زیر را دانلود نمایید:
دانلود دیتا شیت Datasheet و مشخصات دقیق محصولات DC والنسیا

جهت مشاهده جدول انواع مدلهای محصولات والنسیا روی "ادامه مطلب" کلیک کنید...(و یا لیست محصولات والنسیا را از
بالا دانلود نمائید)

]]>
وارد کننده و مرکز پخش انواع دسته و سوکت در انواع مدل ها آمپر ها ولتاژ ها و اندازه ها 2010-04-26T21:12:19+01:00 2010-04-26T21:12:19+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/20 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع دسته ، سوکت ، سوکت نری ، سوکت مادگی ، سوکت تکی ، سوکت با دسته ، سوکت با پایه ، سوکت کمکی ، سوکت لیفتراکی و... مارک Proconect در انواع مدل ها آمپر ها ولتاژ ها و اندازه ها می باشد.در صورتی که مارک یا مدل سوکت خاصی مد نظر شماست ، و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید . جهت دانلود کاتالوگ این محصولات به همراه مدل ها و تصاویر برخی از آنها کاتالوگ زیر را دانلود کنید:دانلود کاتالوگ الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع دسته ، سوکت ، سوکت نری ، سوکت مادگی ، سوکت تکی ، سوکت با دسته ، سوکت با پایه ، سوکت کمکی ، سوکت لیفتراکی و... مارک Proconect در انواع مدل ها آمپر ها ولتاژ ها و اندازه ها می باشد.در صورتی که مارک یا مدل سوکت خاصی مد نظر شماست ، و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

سوکت نری مادگی سوکت لیفتراک

جهت دانلود کاتالوگ این محصولات به همراه مدل ها و تصاویر برخی از آنها کاتالوگ زیر را دانلود کنید:
دانلود کاتالوگ
]]>
واردات و پخش انواع اینکودر Encoder و تاکو ژنراتور 2010-04-26T18:35:27+01:00 2010-04-26T18:35:27+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/19 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع تاکوژنراتور و اینکودر های Radio-Energie در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.Radio-Energie با بیش از از 50 سال سابقه در ساخت طیف بسیار وسیعی از اینکودر و تاکوژنراتور AC و DC جهت کنترل سرعت و موقعیت می باشد . # انواع اینکودر Incremental & Absolute Encoder* از پالس های 10 تا 10000* دارای ولتاژ های تغذیه 5 یا 9 الی 26 ولت* دارای شفت و بدون شفت (Hallow Shaft)* دارای 6 پالس خروجی مجزا# انواع تا
الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع تاکوژنراتور و اینکودر های Radio-Energie در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
تاکوژنراتور AC و اینکودر و DC
Radio-Energie با بیش از از 50 سال سابقه در ساخت طیف بسیار وسیعی از اینکودر و تاکوژنراتور AC و DC جهت کنترل سرعت و موقعیت می باشد .
# انواع اینکودر Incremental & Absolute Encoder
* از پالس های 10 تا 10000
* دارای ولتاژ های تغذیه 5 یا 9 الی 26 ولت
* دارای شفت و بدون شفت (Hallow Shaft)
* دارای 6 پالس خروجی مجزا
# انواع تاکوژنراتور Tacho Generator
* دارای ولتاژ های خروجی 10 ، 20 ، 40 ، 60 ولت به ازای هر 1000 دور
* دارای دور  4000RPM الی 12000RPM
* دارای خروجی کابلی و سوکتی
* دارای درجه حفاظت 44IP الی 67IP
# کاربرد های تاکوژنراتور و اینکودر :
* آشکار سازی موقعیت برش در خطوط برش اتوماتیک در کار خانه های نورد
* اندازه گیری طول پارچه در کارخانه های نساجی
* جهت آشکار سازی زاویه و موقیت ربات های صنعتی
* جهت کنترل سرعت آسانسور
* جهت کنترل سرعت موتور های الکتریکی
* آشکار سازی تعداد دور موتور ، نقاله ها ، صنایع بسته بندی ، کاغذ سازی ، فولاد و صنایع غذایی
جهت دریافت نسخه pdf متن بالا به همراه تصاویر تاکوژنراتور ها و اینکودر های این شرکت کاتالوگ زیر را دریافت نمایید.
دریافت کاتالوگ
]]>
تهیه و پخش انواع سروو موتور های AC و DC 2010-04-25T22:27:27+01:00 2010-04-25T22:27:27+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/18 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران تهیه و پخش انواع سروو موتور در تهران وشهرستان ها را بر عهده دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.شرکت MAVILOR اسپانیا ، سازنده انواع سروو موتور Servo Motor با ابعاد مختلف و قدرت های گوناگون برای انواع کاربرد های صنعتی  می باشد. ای شرکت مبتکر موتور های بدون ذغال (Brush Less) در سطح جهان می باشد. طیف سروو موتور تولیدی Mavilor بسیار وسیع بوده و شامل انواع موتور های AC  و DC در ابعاد و اشکال مختلف می باشد.درایو های مختلف جهت کنترل انواع س الکترو گستر تهران تهیه و پخش انواع سروو موتور در تهران وشهرستان ها را بر عهده دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
سروو موتور Mavilor


شرکت MAVILOR اسپانیا ، سازنده انواع سروو موتور Servo Motor با ابعاد مختلف و قدرت های گوناگون برای انواع کاربرد های صنعتی  می باشد. ای شرکت مبتکر موتور های بدون ذغال (Brush Less) در سطح جهان می باشد. طیف سروو موتور تولیدی Mavilor بسیار وسیع بوده و شامل انواع موتور های AC  و DC در ابعاد و اشکال مختلف می باشد.
درایو های مختلف جهت کنترل انواع سروو موتور های ساخت کارخانه  Infranor  سوئیس می باشد که از شهرت و اعتبار بین المللی برخوردار است .
سروو موتور های DC
 • دارای سرعت های 3000RPM تا 6000RPM
 • در آمپرهای 6.5 تا 21  آمپر
 • در توان های 190 تا 4200 وات
سروو موتورهای AC
 • قابلیت کار با ولتاژ های 220 و 380  ولت
 • دارای گشتاور های 7.6N.M تا 176N.M
 • در سرعت های 6000RPM تا 11000RPM
 • در آمپر های  12  تا 330  آمپر
درایو های سروو موتور
 • دارای تغذیه 24 و 48 ولت
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر
دریافت نسخه pdf ]]>
فروش شارژر های اتوماتیک باطری و ترانس های مبدل 220 ولت به 110 2010-04-25T21:44:14+01:00 2010-04-25T21:44:14+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/17 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران فروش و پخش انواع شارژر های اتوماتیک باطری را در تهران وشهرستان ها به عهده دارد.جهت اطلاع از قیمت ها یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.شارژر های اتوماتیک باطری مارک گلداستار کره قابل استفاده برای :انواع باطری های سیلد لید اسید ، نیکل کادمیوم ، ژله ای ، خشک و سرب اسیدیویژگی های شارژ های اتوماتیک باطری:قابل استفاده به صورت دستی و اتوماتیک  می باشدمجهز به نشاندهنده وضعیت باطری ، مراحل شارژ و آمپر مصرفی می باشدجهت حفاظت در برابر اتصال معکوس باطری ، خروجی شارژ قطع می شودجهت
الکترو گستر تهران فروش و پخش انواع شارژر های اتوماتیک باطری را در تهران وشهرستان ها به عهده دارد.جهت اطلاع از قیمت ها یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شارژر های اتوماتیک باطری مارک گلداستار کره

شارژر های اتوماتیک باطری مارک گلداستار کره قابل استفاده برای :
انواع باطری های سیلد لید اسید ، نیکل کادمیوم ، ژله ای ، خشک و سرب اسیدی
ویژگی های شارژ های اتوماتیک باطری:
قابل استفاده به صورت دستی و اتوماتیک  می باشد
مجهز به نشاندهنده وضعیت باطری ، مراحل شارژ و آمپر مصرفی می باشد
جهت حفاظت در برابر اتصال معکوس باطری ، خروجی شارژ قطع می شود
جهت حفاظت در برابر اتصال کوتاه منفی و مثبت ، خروجی شارژر قطع می شود
جهت حفاظت در برابر اضافه بار خروجی ، جریان خروجی با توجه به ظرفیت شارژر محدود می شود
جهت حفاظت در برابر شارژ بیش از حد باطری ، ولتاژ خروجی با توجه به ظرفیت شارژر محدود می شود
ویژگی های ترانس مبدل 220 ولت به 110 ولت (کانورتر) مارک گلداستار کره:
استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ساخت
مجهز به فیوز جهت محافظت در برابر اضافه بار
دارای محفظه فلزی مستحکم با طرح و رنگ زیبا
جهت اطلاع از انواع مدل ، توان ، ولتاژ خروجی ، فیوز ، آمپر ورودی ، آمپر خروجی ، ابعاد ، وزن ترانس های مارک گلد استار کاتالوگ زیر را دانلود نمائید.

دانلود کاتالوگ

]]>
فروش انواع رئوستا (مقاومت متغیر) رومیزی آزمایشگاهی 2010-04-25T20:49:05+01:00 2010-04-25T20:49:05+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/16 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران پخش کننده مقاومت های متغیر ( رئوستا ) آزمایشگاهی ( رو میزی ) در تهران و شهرستان ها می باشد.در این قسمت رئوستا ی مارک گلداستار Goldstar معرفی می گردد در صورت نیاز به مشخصات فنی و یا جهت اطلاع قیمت ها یا مارک های دیگر با ما تماس بگیرید.مناسب برای آموزشگاه ها، دانشگاه ها و آزمایشگاه های برقدارای ذغال برای جلو گیری از خراب شدن سیم و افزایش طول عمردارای کاور برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی دانلود نسخه pdf

الکترو گستر تهران پخش کننده مقاومت های متغیر ( رئوستا ) آزمایشگاهی ( رو میزی ) در تهران و شهرستان ها می باشد.در این قسمت رئوستا ی مارک گلداستار Goldstar معرفی می گردد در صورت نیاز به مشخصات فنی و یا جهت اطلاع قیمت ها یا مارک های دیگر با ما تماس بگیرید.
 • مناسب برای آموزشگاه ها، دانشگاه ها و آزمایشگاه های برق
 • دارای ذغال برای جلو گیری از خراب شدن سیم و افزایش طول عمر
 • دارای کاور برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی
دانلود نسخه pdf]]>
فروش انواع محافظ ولتاژ (ترانس اتوماتیک) 2010-04-25T20:16:44+01:00 2010-04-25T20:16:44+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/15 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران مرکز پخش انواع محافظ ولتاژ ( ترانس انوماتیک ) در ایران می باشد.در این قسمت محافظ های گلد استار کره توضیح داده می شوند.در صورتی که مارک دیگری مد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.دلایل استفاده از ترانس های اتو ماتیک (محافظ ولتاژ) مارک گلداستار کره:امروزه لوازم برقی و دستگاه های الکترونیکی خانگی و اداری نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می کنند.لذا خرابی یا بروز هر گونه نقص در کارایی آنها می تواند مدت آسایش انسان را مختل سازد. تحقیقات انجام شده روی لوازم برق
الکترو گستر تهران مرکز پخش انواع محافظ ولتاژ ( ترانس انوماتیک ) در ایران می باشد.در این قسمت محافظ های گلد استار کره توضیح داده می شوند.در صورتی که مارک دیگری مد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
محافظ اتو ترانس

دلایل استفاده از ترانس های اتو ماتیک (محافظ ولتاژ) مارک گلداستار کره:

امروزه لوازم برقی و دستگاه های الکترونیکی خانگی و اداری نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می کنند.لذا خرابی یا بروز هر گونه نقص در کارایی آنها می تواند مدت آسایش انسان را مختل سازد. تحقیقات انجام شده روی لوازم برقی و دستگاه های الکترونیکی نشان می دهد که ضعف و نوسانات برق شهر ( حتی نوساناتی که با چشم دیده نمی شود) عامل اصلی خرابی و از کار افتادگی دستگاه ها می باشد.
ترانس های اتو ماتیک ( محافظ ولتاژ ) قابل استفاده برای:
یخچال و فریزر تا 40 فوت ، سیستم های کامپیوتری ، دستگاه های صوتی تصویری ، تجهیزات مخابراتی و ...

ویژگی های ترانس های اتوماتیک ( محافظ ولتاژ ) :

 • مجهز به هشدار دهنده صوتی جهت اعلام اضافه بار
 • تثبیت ولتاژ خروجی در برابر تغییرات و نوسانات ولتاژ برق شهر
 • حفاظت از دستگاه های مصرف کننده در مقابل رعد و برق و دو فاز شدن برق شهر
 • مجهز به فیلتر جهت حفاظت از دستگاه های مصرفی در مقابل نویز ها و اختلالات برق شهر
 • مجهز به نشان دهنده مراحل کارکرد  و میزان ولتاژ ورودی و خروجی به صورت دیجیتال و آنالوگ
 • مجهز به مدار تاخیر قابل تنظیم ، جهت حفاظت از دستگاه های مصرف کننده هنگام قطع و وصل برق شهر
 • مجهز به سیستم هوشمند میکروپروسسوری برای کنترل بدون وقفه تمامی بخشهای داخلی سیستم و تشخیص خطاها
 • دارای سیستم حفاظت خط تلفن مرتبط با اینترنت و یا کابل شبکه جهت حفاظت کارت مودم و یا کارت شبکه کامپیوتر
جهت اطلاع از مدلها کاتالوگ زیر را دانلود نمایید.

دانلود کاتالوگ ]]>
فروش انواع منبع ولتاژ یو پی اس UPS (گلد استار و...) 2010-04-25T19:42:10+01:00 2010-04-25T19:42:10+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/14 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران واردات و پخش انواع یو پی اس UPS در شهرستان هاست.در این قسمت ups های گلداستار توضیح داده می شود.در صورتی که انواع دیگری مد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار داده شود. منابع ولتاژ (UPS) قابل استفاده برای : کامپیوتر ، درب های اتوماتیک ، دوربین های مدار بسته ، مراکز سانترال ، دزدگیر ، دستگاه فکس ، تلفن و...ویژگی های منابع ولتاژ (UPS) مارک گلداستار کره:حفاظت در مقابل دو فاز شدن برق ورودی ، اضافه بار و اتصال کوتاه خروجی الکترو گستر تهران واردات و پخش انواع یو پی اس UPS در شهرستان هاست.در این قسمت ups های گلداستار توضیح داده می شود.در صورتی که انواع دیگری مد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار داده شود.

ups یو پی اس گلد استار goldstar
 
منابع ولتاژ (UPS) قابل استفاده برای :

کامپیوتر ، درب های اتوماتیک ، دوربین های مدار بسته ، مراکز سانترال ، دزدگیر ، دستگاه فکس ، تلفن و...
ویژگی های منابع ولتاژ (UPS) مارک گلداستار کره:
 • حفاظت در مقابل دو فاز شدن برق ورودی ، اضافه بار و اتصال کوتاه خروجی
 • مجهز به باطری سیلد اسید داخلی بدون نیاز به نگهداری یا Maintenance Free
 • حفاظت در مقابل در مقابل تخلیه غیر مجاز باطری و شارژ بیش از حد باطری (SCM & ABM)
 • حذف نویز های تداخلی الکترومغناطیسی EMI ، رادیویی RFI و نویزهای Common Mode
 • مجهز به پورت RS232  و USB جهت نظارت بر عملکرد یو پی اس و بستن و ذخیره کردن فایل های باز
 • دارای سیستم حفاظت خط تلفن مرتبط با اینترنت و یا کابل شبکه جهت حفاظت کارت مودم و یا کارت شبکه کامپیوتر
 • مجهز به استابلایزر (AVR) جهت تثبیت تغییرات برق شهر و سیستم حفاظت VDR در مقابل رعد و برق و فرکانس
 • مجهز به آلارم و نمایشگر VFD جهت نمایش اضافه بار ، خطای سیستم ، عملکرد خروجی ، ظرفیت و وضعیت باطری
برای اطلاع از انواع مدل ها، توان ،ظرفیت، ولتاژ ورودی AC ،ولتاژ خروجی  AC ،ظرفیت باطری ، ابعاد ، وزن کاتالوگ زیر را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ
]]>
توزیع و پخش انواع کلید ، سلکتور ، شنت در انواع مختلف 2010-04-25T17:02:37+01:00 2010-04-25T17:02:37+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/13 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران توزیع و پخش انواع کلید ، سلکتور ، شنت در انواع مختلفشنت در آمپر و میلی ولت های مختلف سلکتور در حالات و طبقات مختلف کلید های دو حالته کلید های سه حالته و ریستی کلید های استارت استاپ Start / Stopبرای دانلود نسخه PDF و تصاویر محصولات روی لینک زیر کلیک کنید:دانلود کاتالوگ الکترو گستر تهران توزیع و پخش انواع کلید ، سلکتور ، شنت در انواع مختلف

شنت در آمپر و میلی ولت های مختلف سلکتور در حالات و طبقات مختلف کلید های دو حالته کلید های سه حالته و ریستی کلید های استارت استاپ Start / Stop
شنت در آمپر و میلی ولت های مختلف
سلکتور در حالات و طبقات مختلف
کلید های دو حالته کلید های سه حالته و ریستی کلید های استارت استاپ St
art / Stop
برای دانلود نسخه PDF و تصاویر محصولات روی لینک زیر کلیک کنید:
دانلود کاتالوگ

]]>
فروش انواع فیوز ها Fuse در مارک ها و مدلهای مختلف 2010-04-24T16:44:39+01:00 2010-04-24T16:44:39+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/12 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران پخش انواع انواع فیوز در تهران و شهرستان ها را بر عهده دارد.برای کسب اطلاعات  بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید. فروش انواع فیوز های صنعتی از قبیل - فیوز کاردی - فیوز کند سوز ( فیوز تاخیر در قطع) -  فیوز تند سوز (  فیوز قطع سریع ( FAST  -   فیوز سیلندر - فیوز ولتاژ بالا - فیوزهای تاخیری  - فیوزهای مینیاتوری -  فیوز ETI - فیوزهای محافظ نیمه هادی –جعبه فیوز Viko - جافیوزی - فیوز هولدر ت

الکترو گستر تهران پخش انواع انواع فیوز در تهران و شهرستان ها را بر عهده دارد.برای کسب اطلاعات  بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.


فیوز Ferraz Shawmut فیوز کاردی - فیوز کند سوز ( فیوز تاخیر در قطع) - فیوز تند سوز ( فیوز قطع سریع ( FAST -  فیوز سیلندر - فیوز ولتاژ بالا - فیوزهای تاخیری - فیوزهای مینیاتوری - فیوز ETI - فیوزهای محافظ نیمه هادی –جعبه فیوز Viko - جافیوزی - فیوز هولدر تابلویی - فیوز فشارقوی - در مارکها و انوا ع مختلف فیوزهای Westcode و فیوزهای Ferraz و فیوزهای SIBA و فیوزهای LAWSON و فیوزهای BUSSMAN

فروش انواع فیوز های صنعتی از قبیل - فیوز کاردی - فیوز کند سوز ( فیوز تاخیر در قطع) -  فیوز تند سوز (  فیوز قطع سریع ( FAST  -   فیوز سیلندر - فیوز ولتاژ بالا - فیوزهای تاخیری  - فیوزهای مینیاتوری -  فیوز ETI - فیوزهای محافظ نیمه هادیجعبه فیوز Viko - جافیوزی - فیوز هولدر تابلویی - فیوز فشارقوی - فیوز های شیشه ای - در مارکها و انوا ع مختلف  فیوزهای Westcode و فیوزهای  Ferraz و فیوزهای SIBA و فیوزهای  LAWSON و فیوزهای  BUSSMAN ...

برای دریافت نسخه PDF کاتالوگ و تصویر فیوز های Ferraz Shawmut ، فایل زیر را دانلود نمائید:

دانلود کاتالوگ

]]>
واردات و فروش انواع رله های تک فاز و سه فاز Crouzet ، Celduc ، Crydom 2010-04-24T15:53:17+01:00 2010-04-24T15:53:17+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/11 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران مفتخر است نیاز شما را در انواع کنتکتور های الکترونیکی (تک فاز و سه فاز) ، رله های الکترونیکی سه فاز ، رله های الکترونیکی تک فاز ، رله محافظ ، رله الکترونیکی ورودی خروجی ، رله کنترل و ... در مارک های مختلف  ،Crouzet ، Celduc ،  Crydom  تامین نماید.در صورتی که مارک های دیگر مد نظر شماست و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.رله های الکترونیکی (SSR) که به صورت  بلوک های الکترونیکی ساخته شد

الکترو گستر تهران مفتخر است نیاز شما را در انواع کنتکتور های الکترونیکی (تک فاز و سه فاز) ، رله های الکترونیکی سه فاز ، رله های الکترونیکی تک فاز ، رله محافظ ، رله الکترونیکی ورودی خروجی ، رله کنترل و ... در مارک های مختلف  ،Crouzet ، Celduc ،  Crydom  تامین نماید.در صورتی که مارک های دیگر مد نظر شماست و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

کنتکتور های الکترونیکی (تک فاز و سه فاز) ، رله های الکترونیکی سه فاز ، رله های الکترونیکی تک فاز ، رله محافظ ، رله الکترونیکی ورودی خروجی ، رله کنترل و ... در مارک های مختلف ،Crouzet ، Celduc ، Crydom

رله های الکترونیکی (SSR) که به صورت  بلوک های الکترونیکی ساخته شده اند همان موارد مصرف رله های الکترومکانیکی را داشته و نمونه مدرن کنتاکتورها می باشند.

مزایای رله های الکترونیکی

 • عایق اپتیکال بین مدار کنترل و مدار مصرف
 • مقاوم در برابر ضربات و ارتعاشات مکانیکی
 • طول عمر بسیار بالا (حدود یک میلیارد بار عملکرد)
 • عایق بندی مناسب جهت استفاده در مکان های مرطوب و پر گرد و غبار
 • سرعت عمل بسیار بالا در زمان قطع و وصل خروجی (80 بار در ثانیه)
 • حداقل توان لازم جهت قطع و وصل خروجی 3-32v DC یا 90-240v AC/DC
 • دارای قطعات متحرک نبوده بنابر این جرقه نمی زند،ایجاد نوی زنمی کند و سر و صدای مکانیکی ندارد
 • قطع و وصل های غیر مکانیکی ، احتمال جرقه زدن را از بین برده و مناسب محیط های قابل احتراق می باشد


کاربرد در صنایع غذایی،لاستیک و پلاستیک ، بسته بندی ، چاپ ، نساجی ، کاغذ سازی

کاربرد در دستگاه های بسته بندی شیرینک پک ، بسته بندی  اسکین پک ، بسته بندی  بلیستر پک ، بسته بندی سیل استرچ ، بسته بندی سیل وکیوم ، دستگاه های طلاکوب ، جوش پلاستیک ، تزریق پلاستیک ، چاپگر های حرارتی فویل ، خشک کن ها ، اجاق های پخت ، دستگاه های جوش

رله های Crouzet  فرانسه مونتاژ مکزیک بوده و دارای استاندارد های UR آمریکا ، CE اروپا ، TUV  آلمان ، CSA  آمریکا می باشد.

رله های الکترونیکی Celduc فرانسه ساخت فرانسه بوده و دارای استاندارد های  UR آمریکا ، CE اروپا ، VDE فرانسه می باشد.

رله های الکترونیکی Crydom آمریکا مونتاژ کره بوده و دارای استانداردهای UR آمریکا ، VDE فرانسه ، CSA  آمریکا می باشد.

شرکت Celduc  فرانسه دارای انواع فلوتر های الکترونیکی می باشد.

برای اطلاع از مشخصات فنی و انواع مختلف کاتالوگ زیر را دریافت نمایید.

* تصاویر دیگر محصولات موجود در کاتالوگ:

میکرو سوئیچ(میکرو سوییچ Micro Switch) ، لیمیت سوئیچ (Limit Switch) ، میکرو PLC ،انواع تایمر  Timer، انواع موتور ، انواع کانتر Counter  ، کنترولر Controller ، تمپرچر

دانلود کاتالوگ


]]>
واردات و پخش انواع خازن های صنعتی Westcode و Kendeil 2010-04-24T09:38:54+01:00 2010-04-24T09:38:54+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/10 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران واردات و پخش و فروش انواع خازن ها Capacitor را بر عهده دارد.در این قسمت خازن های Westcode و Kendeil توضیح داده می شود. در صورتی که مارک های دیگری مد نظر شماست و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.خازن های Kendeil این کارخانه دارای 30 سال تجربه در تولید انواع خازنهای الکترولیتی DC و دارای استاندارد اروپا می باشد که این خازن ها جهت رگولاسیون و فیلترینگ در انواع منابع تغذیه سوئیچینگ و شارژر و اینورتر ها مورد الکترو گستر تهران واردات و پخش و فروش انواع خازن ها Capacitor را بر عهده دارد.در این قسمت خازن های Westcode و Kendeil توضیح داده می شود. در صورتی که مارک های دیگری مد نظر شماست و یا اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

خازن های Westcode ، خازن Kendeil

خازن های Kendeil

این کارخانه دارای 30 سال تجربه در تولید انواع خازنهای الکترولیتی DC و دارای استاندارد اروپا می باشد که این خازن ها جهت رگولاسیون و فیلترینگ در انواع منابع تغذیه سوئیچینگ و شارژر و اینورتر ها مورد استفاده قرار می گیرند

مشخصات خازن ها:

 • ظرفیت از 220 تا 470000 میکرو فاراد
 • ولتاژ از 16 الی 450 ولت
 •  دمای حرارت از 45 تا 85 درجه سانتی گراد

دانلود نسخه pdf کاتالوگ
حجم: 430 کیلوبایت

خازن های Westcode

WESTCODE تولید کننده خازنهای DC و AC جهت فیلترینگ ، راه اندازی موتور با کیفیت اروپائی جهت کاربردهای زیر شما را یاری می کند:

*خازن جهت اصلاح ضریب قدرت (COS φ  فی )
*خازن AC  جهت بار های موتوری (القائی) و روشنائی
*خازن جهت مدار های الکتریکی قدرت

و همچنین در تولید خازنهای الکترولیتی و آلمینیومی DC با کیفیت بالا، با داشتن استاندارد های جهانی از قبیل IEC,DIN,CECC همچنین ISO9001:2000  شما در تهیه اجناس زیر یاری می نماید:

*ظرفیت از 100 تا 1500000 میکرو فاراد
*ولتاژ از 16 تا 500 ولت
*درجه حرارت از -40  تا 105 درجه سانتیگراد

کاربرد: منابع تغذیه سوئیچینگ ، مبدل ولتاژ ، فیلترینگ یو پی اس UPS ، فیلترینگ اینورتر و فیلترینگ شارژر

دانلود نسخه pdf کاتالوگ
حجم: 344 کیلوبایت

]]>
واردات و پخش تجهیزات انتقال جریان : جا ذغالی ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور ، کموتاتور ، بوش های گرافیتی ، پره های گرافیتی ، ذغال های صنعتی ، رینگ های کربنی ، سیل های مکانیکی و دینامیکی 2010-04-24T08:39:55+01:00 2010-04-24T08:39:55+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/9 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و پخش کننده و فروش انواع تجهیزات انتقال جریان از قبیلجا ذغالی  ( جاروبک ) ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور Collector، کموتاتور Comotator ، بوش های گرافیتی ، پره های گرافیتی ، ذوغال های coal صنعتی ، رینگ های کربنی ، سیل های مکانیکی و دینامیکی دانلود نسخه pdf به همراه تصاویر محصولات انتقال جریانحجم: 410 کیلو بایت
الکترو گستر تهران وارد کننده و پخش کننده و فروش انواع تجهیزات انتقال جریان از قبیل
جا ذغالی  ( جاروبک ) ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور Collector، کموتاتور Comotator ، بوش های گرافیتی ، پره های گرافیتی ، ذوغال های coal صنعتی ، رینگ های کربنی ، سیل های مکانیکی و دینامیکی

جا ذغالی ( جاروبک ) ، شفت ، اسلیپ رینگ ، کلکتور ، کموتاتور ، بوش های گرافیتی ، پره های گرافیتی ، ذغال های صنعتی ، رینگ های کربنی ، سیل های مکانیکی و دینامیکی
دانلود نسخه pdf به همراه تصاویر محصولات انتقال جریان
حجم: 410 کیلو بایت
]]>
فروش انواع ابزار کار وساخت با الکترو موتور و آرمیچر و سیم: بوبین پیچ ها ، ردیف پیچ ها ، ضخیم پیچ ها ، ابزار کار با سیم ، کلاف پیچ ها ،جازن اتوماتیک هسته ، تستر آرمیچر ، لاک تراش 2010-04-24T08:00:55+01:00 2010-04-24T08:00:55+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/8 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران ، وارد کننده و مرکز پخش انواع ابزار کار  و ساخت با الکترو موتور و آرمیچر و سیم می باشد.در صورت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.بوبین پیچ هابوبین پیچ عقربه ای 2 شمارنده ، بوبین پیچ 2 عقربه ای با امکان نصب موتور ، بوبین پیچ نمراتور دار ، بوبین پیچ نمراتور دار با امکان نصب موتور ، بوبین پیچ دیجیتال موتور دارردیف پیچ ها  Goldstar گلداستار:ردیف پیچ دیجیتال بلبرینگی با امکان نصب موتور ، ر

الکترو گستر تهران ، وارد کننده و مرکز پخش انواع ابزار کار  و ساخت با الکترو موتور و آرمیچر و سیم می باشد.در صورت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

فروش انواع ابزار کار وساخت با الکترو موتور و آرمیچر و سیم: بوبین پیچ ها ، ردیف پیچ ها ، ضخیم پیچ ها ، ابزار کار با سیم ، کلاف پیچ ها ،جازن اتوماتیک هسته ،  تستر آرمیچر ، لاک تراش

بوبین پیچ ها

بوبین پیچ عقربه ای 2 شمارنده ، بوبین پیچ 2 عقربه ای با امکان نصب موتور ، بوبین پیچ نمراتور دار ، بوبین پیچ نمراتور دار با امکان نصب موتور ، بوبین پیچ دیجیتال موتور دار
ردیف پیچ ها  Goldstar گلداستار:
ردیف پیچ دیجیتال بلبرینگی با امکان نصب موتور ، ردیف پیچ دیجیتال حافظه دار با موتور (بلبرینگی) ، ردیف پیچ اتوماتیک 2 محوره ، ردیف پیچ اتوماتیک 5 محوره ، ردیف پیچ تمام اتوماتیک 5 محوره
ضخیم پیچ ها  Goldstar گلداستار:
ضخیم پیچ دیجیتال با 2 نوع سری و امکان نصب موتور ، ضخیم پیچ اتومات حافظه دار با موتور ، ضخیم پیچ تمام اتوماتیک 2 محوره با ردیف زن ، ضخیم پیچ تمام اتوماتیک با ردیف زن
ابزار کار با سیم Goldstar گلداستار:
سیم لخت کن اتوماتیک ، سیم چین اتوماتیک سیم لخت کن و سر سیم زن  اتوماتیک
کلاف پیچ ها  Goldstar گلداستار:
کلاف پیچ دیجیتال 3 سرعته با امکان نصب موتور ، کلاف پیچ اتوماتیک حافظه دار با موتور
جازن اتوماتیک هسته Goldstar گلداستار:
جازن اتوماتیک هسته EI  ترانس (دستی) ، جازن اتوماتیک هسته EI ترانس ( موتوردار)
تستر آرمیچر Goldiran  گلدایران:
تستر آرمیچر (گرولر ) ساده ، تستر آرمیچر ( گرولر) مولتی متر دار ، تستر آرمیچر ( گرولر ) دیجیتال
لاک تراش ISOLEX ایزولکس:
لاک تراش اتوماتیک سیم لاکی ، لاک تراش فرچه ای سیم لاکی
دیگر محصولات این دسته:
تروئید پیج (ترانس پیچ حلقوی ) Goldstar گلداستار ، تستر ( الکتروموتور ، استاتور ، بالشتک ) پروفرکس Goldiran  گلدایران ، دستگاه دیجیتالی بالانس آرمیچر و روتر Goldiran  گلدایران ، کوره های خشک کن شالاک Goldiran  گلدایران

دانلود کاتالوگ به همراه تصاویر محصولات

]]>
واردات و مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در سراسر ایران 2010-04-24T07:46:58+01:00 2010-04-24T07:46:58+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/7 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در ایران می باشد.این قسمت اینور تر های گلداستار Goldstar توضیح داده می شود .در صورتی که  انواع اینور تر های   AUCOM ، اینورتر های OMRON  ، اینورتر های SIEMENS ، اینورتر های Telemecanigue ، اینورتر های ENCOM ، اینورتر های REYM BAS  ، اینورتر های MOELLER مولر، اینورتر های INVT ، اینورتر های LG  ال جی، اینورتر های DELTA دلتا ، اینورتر های LS ، این

اینور تر های گلد استار Goldstar ، اینورتر های AUCOM ، اینورتر های , OMRON اینورتر های SIEMENS ، اینورتر های Telemecanigue ، اینورتر های ENCOM ، اینورتر های REYM BAS ، اینورتر های MOELLER مولر، اینورتر های INVT ، اینورتر های LG ال جی، اینورتر های DELTA دلتا ، اینورتر های LS ، اینورتر های HYUNDAI هیوندای، اینورتر های  ABB ، اینورتر های VACON و یا اینورتر های DANFUSS


الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع اینورتر Inverter در ایران می باشد.این قسمت اینور تر های گلداستار Goldstar توضیح داده می شود .در صورتی که  انواع اینور تر های   AUCOM ، اینورتر های OMRON  ، اینورتر های SIEMENS ، اینورتر های Telemecanigue ، اینورتر های ENCOM ، اینورتر های REYM BAS  ، اینورتر های MOELLER مولر، اینورتر های INVT ، اینورتر های LG  ال جی، اینورتر های DELTA دلتا ، اینورتر های LS ، اینورتر های HYUNDAI هیوندای، اینورتر های   ABB ، اینورتر های VACON ، اینورتر های فندکی ، اینورتر های سینوسی و شبه سینوسی و یا اینورتر های DANFUSS  مورد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

دلایل استفاده از مبدل ولتاژ (اینورتر):

جهت تبدیل باطری به برق شهر از این دستگاه استفاده می شود ، به عنوان مثال جهت تبدیل برق 12 ولت خودرو های سواری و برق 24 ولت ماشینهای حمل و نقل سنگین ( اتوبوس ، کامیون و... ) به 220 ولت برق شهر

ویژگی های مبدل ولتاژ (اینورتر)

*با قدرت استارت بالا
*حفاظت در برابر اضافه بار
*طراحی با استفاده از میکروپروسسور
*حفاظت در برابر کاهش یا افزایش ولتاژ DC

ویژگی های اینورتر ها و شارژر های اتوماتیک باطری مارک گلداستار  Goldstar کره:

*با شکل موج خروجی ، شبه سینوسی
*حفاظت و آلارم در برابر اضافه بار و جریان کوتاه
*حفاظت در مقابل تخلیه بیش از حد باطری (SCM & ABM)
*تبدیل اتوماتیک از اینورتر به شارژر در صورت اتصال به برق 220 ولت
*مجهز به نشان دهنده مراحل کارکرد و میزان ولتاژ ورودی و خروجی به صورت دیجیتال و آنالوگ
*مجهز به استابلایزر (AVR) جهت تثبیت نوسانات برق ورودی و حفاظت VDR در مقابل رعد و برق

جهت اطلاع از انواع مدل ، توان ، ظرفیت ، ولتاژ ورودی ، ولتاژ خروجی ، فیوز ، فن ، ابعاد و وزن اینورتر ها و شارژر های اتوماتیک باطری اینورتر و شارژرها و UPS خورشیدی گلد استار کاتالوگ زیر را دانلود نمایید:

دانلود کاتالوگ

انواع  اینورترهای فرکانسی جهت کنترل دور انواع الکتروموتور در وات های مختلف در انواع تک فاز و سه فاز مارک های مختلف موجود است.

]]>
فروش انواع فن Fan های صنعتی AC و DC 2010-04-24T06:50:42+01:00 2010-04-24T06:50:42+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/6 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع فن های ebmpapst ، فن های COMMONWEALTH ، فن های , San Ace فن های SUNON می باشد .در صورتی که انواع دیگر فن در مارک های دیگر مورد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.انواع فن AC:از سایز 80x80x25 میلی متر الی 220x220x60 میلی متردر ولتاژ های 110و 220 و 380 دو نوع بلبرینگ ساچمه اىBall Bearing    و بوشی Sleeve Bearing انواع فن DC :از سایز 2.5x2.5x10 میلی متر الی 170x170x50 میلی متردر ولتاژ های 12 و 24 و 48 دانلود نسخ فن ، انواع فن ، فروش فن ، Fan ، پخش انواع فن های ebmpapst ، فن های COMMONWEALTH ، فن های , San Ace فن های SUNON


الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع فن های ebmpapst ، فن های COMMONWEALTH ، فن های , San Ace فن های SUNON می باشد .در صورتی که انواع دیگر فن در مارک های دیگر مورد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.
انواع فن AC:
 • از سایز 80x80x25 میلی متر الی 220x220x60 میلی متر
 • در ولتاژ های 110و 220 و 380
 • دو نوع بلبرینگ ساچمه اىBall Bearing    و بوشی Sleeve Bearing
انواع فن DC :
 • از سایز 2.5x2.5x10 میلی متر الی 170x170x50 میلی متر
 • در ولتاژ های 12 و 24 و 48

دانلود نسخه PDF به همراه برخی تصاویر ]]>
انواع مولتی متر و کلمپ متر دیجیتال هیوکی Hioki و کیوریتسو Kyoritsu و لوازم اندازه گیری رومیزی پرتابل 2010-04-22T21:10:44+01:00 2010-04-22T21:10:44+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/5 الکترو گستر تهران لوازم اندازه گیری رومیزی پرتابل الکترو گستر تهران سالهاست که در زمینه واردات و پخش لوازم اندازه گیری آزمایشگاهی  الکترونیکی فعالیت دارد و یکی از مراکز پخش محصولات هیوکی و کیوریتسو در ایران می باشد. در صورتی که مارک های دیگر و یا مدل های دیگر نظیر Sanwa , Victor , Excel ,...  مد نظر شماست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و قیمتها بسته به تعداد سفارش شما در اختیارتان قرار گیرد. محصولات Kyoritsu کیوریتسو برای مشاهده انواع مدل های موجود محصولات کیوریتسو روی "ادامه مطلب"

لوازم اندازه گیری رومیزی پرتابل

الکترو گستر تهران سالهاست که در زمینه واردات و پخش لوازم اندازه گیری آزمایشگاهی  الکترونیکی فعالیت دارد و یکی از مراکز پخش محصولات هیوکی و کیوریتسو در ایران می باشد. در صورتی که مارک های دیگر و یا مدل های دیگر نظیر Sanwa , Victor , Excel ,...  مد نظر شماست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و قیمتها بسته به تعداد سفارش شما در اختیارتان قرار گیرد.

محصولات Kyoritsu کیوریتسو

برای مشاهده انواع مدل های موجود محصولات کیوریتسو روی "ادامه مطلب" کلیک کنید...

محصولات KYORITSU کیوریتسو رومیزی


برای دانلود کاتالوگ انگلیسی محصولات کیوریتسو ، به سایت سازنده ژاپنی کیوریتسو به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://www.kew-ltd.co.jp/en/index.html

محصولات Hioki  هیوکی

برای مشاهده انواع مدل های موجود محصولات هیوکی روی "ادامه مطلب" کلیک کنید...


برای دانلود کاتالوگ محصولات هیوکی ، به سایت سازنده هیوکی به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://www.hioki.com/pfinder/finder.html

بقیه انواع لوازم آزمایشگاه الکترونیک رومیزی

بقیه انواع لوازم آزمایشگاه الکترونیک رومیزی پرتابل الکترو گستر تهران به شرح زیر می باشد:

اسیلوسکوپ آنالوگ و دیجیتال ، منبع تغذیه تک و دوبل دیجیتال ، سیگنال ژنراتور ، فانکشن ژنراتور

LCR متر ، میگر 2500 ولت میگر 1000 ولت دیجیتال ، ارت سنج دیجیتال ، کلمپ متر AC / DC 1000A ، کلمپ متر AC / DC 2000A ، دور سنج لیزری ( نوری ) ، دور سنج مکانیکی ، دور سنج دو کاره ( نوری مکانیکی ) ، متراتور لیزری ، وات متر کلمپی ، وات متر ، مولتی متر مدادی ، خازن سنج ،مولتی متر اتوماتیک ، آمپر متر ( دیجیتال و آنالوگ )، مولتی متر انبری و...


 برای دانلود تصاویر کلیه محصولات لوازم اندازه گیری رو میزی ما و مشخصات فنی برخی از آنها کاتالوگ فارسی زیر را دانلود نمائید:

دانلود کاتالوگ فارسی محصولات لوازم اندازه گیری الکترو گستر تهران

]]>
انواع سنسور های چشمی ساختمانی | سنسور چشمی دیواری توکار | چشمی سقفی | چشمی توپی 2010-04-21T18:30:32+01:00 2010-04-21T18:30:32+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/4 الکترو گستر تهران شرکت الکترو گستر تهران سالهاست در زمینه واردات و توزیع ، نصب و اجرای سنسور های حرکتی راه پله و پارکینگ انواع مختلف فعالیت دارد.این شرکت محصولات خود اعم از سنسور های حرکتی راه پله توکار دیواری 160 درجه دو سیم (قابلیت کار با لامپ رشته ای ) و سه سیم (قابلیت کار با لامپ معمولی رشته ای ، کم مصرف ) حساس به حرکت و صدا ، سنسور راه پله و سنسور پارکینگ سقفی 360 درجه تک سنسوره و سه سنسوره حساس به حرکت ، سنسور راه پله چشمی دیواری 180 درجه و 240 درجه حساس به حرکت و.. شرکت الکترو گستر تهران سالهاست در زمینه واردات و توزیع ، نصب و اجرای سنسور های حرکتی راه پله و پارکینگ انواع مختلف فعالیت دارد.این شرکت محصولات خود اعم از سنسور های حرکتی راه پله توکار دیواری 160 درجه دو سیم (قابلیت کار با لامپ رشته ای ) و سه سیم (قابلیت کار با لامپ معمولی رشته ای ، کم مصرف ) حساس به حرکت و صدا ، سنسور راه پله و سنسور پارکینگ سقفی 360 درجه تک سنسوره و سه سنسوره حساس به حرکت ، سنسور راه پله چشمی دیواری 180 درجه و 240 درجه حساس به حرکت و... را در لاله زار تهران و نیز شرکتها و کسبه محترم و شهروندان سایر شهرستان ها به صورت عمده و جزئی توزیع و در صورت تمایل مشتری نصب و  اجرا می نماید.

برای مشاهده مشخصات فنی هر یک و طریقه نصب و میدان دید هر یک به همراه تصاویر آنها ، لطفا کاتالوگ مربوط به هر یک را دانلود نمایید. در ضمن انواع سنسور های ساخت ترکیه Horoz ، سنسور راه پله تایوان Gasim ، سنسور های ساخت آلمان Steinel  ، سنسور های راه پله ساخت چین R-K ، به صورت عمده و جزئی در سراسر ایران توزیع می گردند.

سنسور توپی حرکتی ساختمانی سنسور چشمی سقفی حساس به حرکت و صدا سنسور چشمی سقفی توپی حساس به حرکت

  دانلود کاتالوگ فارسی سنسور راه پله دیواری ساختمانی

دانلود مستقیم | دانلود غیرمستقیم  حجم: ۴٠۵ کیلوبایت


  دانلود کاتالوگ فارسی سنسور راه پله سقفی ساختمانی

| دانلود مستقیمدانلود غیرمستقیم حجم: ٣۵٧ کیلوبایت


  دانلود کاتالوگ فارسی سنسور راه پله توپی سقفی  ساختمانی

| دانلود مستقیمدانلود غیرمستقیم حجم: ٢۵١ کیلوبایت


دانلود کاتالوگ اول سنسور های ساخت آلمان| دانلود غیر مستقیم

 دانلود کاتالوگ دوم سنسور ها و روشنایی های ساخت آلمان| دانلود غیر مستقیم

مزایا و امکانات:

- روشن شدن لامپها به محض کوچکترین صدا یا حرکت حتی در تاریکی مطلق
- خاموش شدن هوشمند لامپها بعد از مدت زمان تعیین شده.
- جایگزین کلید برق و تایمر (دیگر نیاز به هیچ یک ندارید)
- حساسیت دقیق و به موقع
- در انواع مختلف با وات متفاوت
- امکان روشن یا خاموش کردن سنسور به صورت دستی
- انواع مختلف سقفی یا دیواری با طراحی بسیار ظریف و مدرن
- امکان مجزا بودن سنسورهابرای هر پاگرد یا طبقه
- صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف برق
- افزایش عمر سیستم برق ساختمان و لامپها
- امکان تنظیم زمان روشن ماندن لامپها
- امکان تنظیم حساسیت نسبت به نور ، صدا ، حرکت
- روشن نشدن چراغها در مواقع غیر ضروری که نور محیط مناسب است
- امکان نصب دو یا چند سنسور مشترک برای یک لامپ در محیط های وسیع مانند پارکینگ
- امکان نصب حتی برای ساختمان های قدیمی
- قیمت استثنایی و مناسب

لازم به ذکر است انواع سنسور راه پله ساخت کشور چین دارای کیفیت های گوناگون بوده و محصولات نامرغوب بعضی فروشندگان با قیمت های پایین توزیع میگردد که در آینده نارضایتی استفاده کنندگان را به دنبال دارد . شرکت الکترو گستر تهران با اطمینان به کیفیت کالای خود ، در صورت وجود هرگونه مشکل در کالای فوق آن را تعویض و در صورت عدم رضایت مشتری حتی بعد از یک هفته آن را پس میگیرد .

در صورتی که تا 2 سال مشکلی در سنسور های راه پله شما پدید آمد با ارائه فاکتور فروش سنسور راه پله شما به صورت رایگان تعویض می گردد. در ضمن محصولات ما از خدمات پس از فروش مادام العمر بهره مند شده و در صورت هرگونه اشکال توسط تکنیسین های مجرب شرکت تعمیر می گردند.

برای اطلاعات بیشتر و یا اخذ نمایندگی سنسور های راه پله با ما تماس بگیرید.

]]>
فروش انواع دیود و تریستور IXYS و Westcode 2010-04-21T18:12:40+01:00 2010-04-21T18:12:40+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/3 الکترو گستر تهران در این قسمت قصد داریم که انواع دیود و تریستور های مارک IXYS و Westcode  به همراه طریقه استفاده از آن ها را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری در انواع :روسی ، چینی ، آلمانی و  مارکهای مختلف  دیگر نظیر SemiKron, EUPEC مورد نیاز شماست لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیاز شما برآورده گردد. IXYS IXYS با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت نیمه هادی های قدرت Power Semiconductor و مبتکر در تکنولوژی ساخت Fast Recovery Diode , Power Mosfet ,High Current IGBT & Module &n در این قسمت قصد داریم که انواع دیود و تریستور های مارک IXYS و Westcode  به همراه طریقه استفاده از آن ها را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری در انواع :روسی ، چینی ، آلمانی و  مارکهای مختلف  دیگر نظیر SemiKron, EUPEC مورد نیاز شماست لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیاز شما برآورده گردد.

IXYS

IXYS با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت نیمه هادی های قدرت Power Semiconductor و مبتکر در تکنولوژی ساخت Fast Recovery Diode , Power Mosfet ,High Current IGBT & Module  می باشد. الکترو گستر تهران محصولات این شرکت را در تمامی نقاط ایران  توزیع می نماید.اجناس ارائه شده توسط این شرکت به شرح زیر می باشد:

 • ماژول دوبل دیود از 26 آمپر الی 950 آمپر (MDD Series)
 • ماژول دیود تریستور از 26 آمپر الی 700 آمپر(MCD Series)
 • ماژول...

برای مشاهده بقیه انواع مدلهای دیود IXYS روی ادامه مطلب کلیک کنید...

 واریابل Goldstar گلداستار دانلود کاتالوگ

حجم فایل:407 کیلوبایت

دیود های Westcode

محصولات ساخت انگلستان با بهترین کیفیت به شرح زیر می باشد:

 • دیود کابلی از 430 آمپر الی 735 آمپر (W Series)
 • دیود کابلی FAST از 130 آمپر الی 336 آمپر (M Series)
 • دیود...

برای مشاهده بقیه انواع مدلهای دیودهای Westcode روی ادامه مطلب کلیک کنید...

 واریابل Goldstar گلداستار دانلود کاتالوگ

حجم فایل:407 کیلوبایت

]]>
واردات و فروش انواع واریابل - واریاک - اتوترانس فورماتور متغیر 2010-04-21T17:42:54+01:00 2010-04-21T17:42:54+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/2 الکترو گستر تهران فروش انواع واریابل ها (واریاک ، اتو ترانس متغیر)در این قسمت قصد داریم که انواع واریابل های Goldstar گلداستار ساخت کره به همراه طریقه استفاده از آن را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری نظیر واریابل های امرسان Emersun یا واریابل های دلتا Delta و یا واریابل های EGT مورد نیاز شماست و یا اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد. از اتو ترانسفورماتورهای متغیر معمولا در مواردی که نیاز به تغیرات ولتاژ به صورت کاملا پیوسته باش فروش انواع واریابل ها (واریاک ، اتو ترانس متغیر)

در این قسمت قصد داریم که انواع واریابل های Goldstar گلداستار ساخت کره به همراه طریقه استفاده از آن را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری نظیر واریابل های امرسان Emersun یا واریابل های دلتا Delta و یا واریابل های EGT مورد نیاز شماست و یا اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

از اتو ترانسفورماتورهای متغیر معمولا در مواردی که نیاز به تغیرات ولتاژ به صورت کاملا پیوسته باشد ، از7/0 امپر الی 120 آمپر ، جهت استفاده در تابلوهای برق و یا به صورت ازمایشگاهی (کاور دار) موجود میباشد .
شرکت گلدستار (GOLDSTAR)کره دارای استاندارد TUV آلمان ، CSA آمریکا ، CE اروپا و گواهینامه ISO9001 در تولید اتوترانسفورماتورهای متغیر میباشد .


مشخصات فنی و موارد استفاده و کاربرد این واریابل ها در ادامه مطلب...

 واریابل Goldstar گلداستار دانلود کاتالوگ

حجم فایل: 1.09مگابایت

]]>
فروش انواع استابلایزر ها: استابلایزر های تک فاز و استابلایزر های سه فاز ( تثبیت کننده یا تقویت کننده ولتاژ ) 2010-04-21T16:21:23+01:00 2010-04-21T16:21:23+01:00 tag:http://eget.mihanblog.com/post/1 الکترو گستر تهران الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع استابلایزر در سراسر ایران می باشد. در این قسمت قصد داریم که انواع استابلایزر های Goldstar گلداستار ساخت کره به همراه طریقه استفاده از آن را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری نظیر استابلایزر های Toyo تویو یا استابلایزر های دلتا Delta و یا استابلایزر های فاراتل Faratel مورد نیاز شماست و یا اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.  در صورتی که دنبال توضیحات مربوط به استابلا الکترو گستر تهران وارد کننده و مرکز پخش انواع استابلایزر در سراسر ایران می باشد.

در این قسمت قصد داریم که انواع استابلایزر های Goldstar گلداستار ساخت کره به همراه طریقه استفاده از آن را برای شما بیان نماییم. در صورتی که مارک دیگری نظیر استابلایزر های Toyo تویو یا استابلایزر های دلتا Delta و یا استابلایزر های فاراتل Faratel مورد نیاز شماست و یا اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

  در صورتی که دنبال توضیحات مربوط به استابلایزر های توان بالا ( 30 تا 500 کیلو ولت آمپر )  Matsushita Stavol ماتسوشیتا استاول میگردید روی اینجا کلیک کنید

استابلایزر Goldstar گلداستار

دلایل استفاده از دستگاه های استابلایزر گلداستار GoldStar کره:

استابلایزر های گلداستار مطابق با استانداردهای موجود در ایران و اروپا (با بیش از 9 مورد استاندارد حفاظتی خاص) جهت تقویت و تثبیت ولتاژ ، طراحی و ساخته شده اند که قابل استفاده در سراسر کشور می باشند و به خوبی می توانند در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر و خطرات ناشی از رعد و برق و... از دستگاه های مصرف کننده محافظت نمایند به همین امر باعث افزایش طول عمر ، بازده ، دقت عملکرد دستگاه های مصرف کننده و جلو گیری از اتلاف وقت و هزینه های تعمیراتی می شود.

دستگاه های استابلایزر گلداستار کره قابل استفاده برای :

·         - محیط های آزمایشگاهی ( کنترل کیفی، تشخیص پزشکی و...)

·        - محیط های صنعتی ( دستگاههای CNC ، کوانتومتر،چاپ و بسته بندی و ...)

·         - محیط های بیمارستانی (سی تی اسکن CT Scan ، MRI ام آر آی ، رادیولوژی ، سونو گرافی و ...)

·         - ایستگاه های مخابراتی ، رادیوئی ، تلویزیونی ، سالن های نمایش ، ضبط ویدئویی و ...

·         استفاده خانگی ( یخچال ، فریزر ، کامپیوتر ، کولر گازی و ...) و قابل نصب پس از کنتر

        مراحل تثبیت ولتاژ خروجی در استابلایزر های گلداستار کره:

سیستم در شروع کار ، بار مصرفی روی سروو موتور واریاک نصب شده داخل استابلایزر را اندازه گیری کرده  و سپس به وسیله سیستم هوشمند میکرو پروسسوری نسبت به تغییرات ولتاژ ورودی به زاویه گردش سروو موتور (PWM) را از طریق گشت آور سنج محاسبه می کند و متناسب با تغییرات RMS ولتاژ ورودی و نمونه برداری از ولتاژ خروجی (تا  یکصد هزار نمونه در ثانیه) سروو موتور فرمان گردش با فیدبک کامل می دهد که باعث کنترل شکل موج سینوسی خروجی به صورت صد در صد پیوسته و بدون اعوجاج هارمونیکی با سرعت پاسخگویی 300 ولت در ثانیه می شود( این سیستم در تصحیح فازهای استابلایزر سه فاز به صورت جداگانه عمل می کند).

ویژگی های استابلایزر های (تثبیت کننده ولتاژ) گلداستار کره:

1.      سیستم کنترل فاز جهت حفاظت در مقابل دو فاز شدن ولتاژ ورودی

2.      کلید By-Pass جهت یکسره نمودن ولتاژ ورودی و خروجی دستگاه

3.      فیلتر جهت جلوگیری از شوکهای الکتریکی و حذف نویز موجود در برق شهر

4.      سیستم تاخیر جهت حفاظت از دستگاههای مصرف کننده (قابل تنظیم:6 ثانیه الی 2 دقیقه)

5.      هشدار دهنده صوتی و تصویری OverLoad جهت اخطار افزایش بار مصرفی

6.      قابلیت تنظیم درصد خطای خروجی بر اساس نیاز دستگاه های مصرف کننده (1 درصد و 3 درصد)

7.      زمان تصحیح ولتاژ در استابلایزر های تک فاز زیر نیم ثانیه و در استابلایزر های 3 فاز زیر 1 ثانیه

8.      نمایشگر VFD رنگی و دیجیتال جهت نمایش جریان ، ولتاژ ، اضافه بار ، خطا ، تاخیر و عملکرد خروجی هر فاز

9.      سیستم هشدار در مقابل کاهش Brownout (L) یا افزایش OverVoltage (H) بیش از حد ولتاژ

* مدلهای موجود استابلایزر های مجهز به سروو موتور با سیستم واریاکی گلد استار LG تک فاز:

1- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-500RDV : توان 0.5 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 0.4 وات / جریان خروجی 1.8 آمپر / حد اکثر جریان 2.2 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی 110 و 220 ولت

2- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-1000RDV : توان 1 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 0.8 وات / جریان خروجی 3.6 آمپر / حد اکثر جریان 4.5 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی 110 و 220 ولت

3- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-1500RDV : توان 1.5 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 1.2 وات / جریان خروجی 5.4 آمپر / حد اکثر جریان 6.8 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی 110 و 220 ولت

4- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-2000RDV : توان 2 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 1.6 وات / جریان خروجی 7.2 آمپر / حد اکثر جریان 9 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی 110 و 220 ولت

5- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-3000KDS : توان 3 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 2.4 وات / جریان خروجی 10.9 آمپر / حد اکثر جریان 13.6 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

6- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-5000KDS : توان 5 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 4 وات / جریان خروجی 18.1 آمپر / حد اکثر جریان 22.7 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

7- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-8000KDF : توان 8 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 6.4 وات / جریان خروجی 29 آمپر / حد اکثر جریان 36.3 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

8- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-10KKDF : توان 10 کیلو وات (ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 8 وات / جریان خروجی 36.3 آمپر / حد اکثر جریان 45.4 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

9- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-15KFDK : توان 15 کیلو وات (کیلو ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 12 وات / جریان خروجی 54.5 آمپر / حد اکثر جریان 68.1 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

10- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-20KFDK : توان 20 کیلو وات (کیلو ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 16 وات / جریان خروجی 72.7 آمپر / حد اکثر جریان 90.9 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

11- استابلایزر تک فاز LG مدل LG-30KFDK : توان 30 کیلو وات (کیلو ولت آمپر KVA ) / ظرفیت 24 وات / جریان خروجی 109 آمپر / حد اکثر جریان 136.3 آمپر / ولتاژ ورودی 140V-250V ولت /  ولتاژ خروجی  220 ولت

* مدلهای موجود استابلایزر های مجهز به سروو موتور با سیستم واریاکی  گلداستار LG سه فاز:

1- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-10KHDK : توان 10 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 8 کیلو وات / جریان خروجی 12.1*3 آمپر / حداکثر جریان 15.1 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

2- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-15KHDK : توان 15 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 12 کیلو وات / جریان خروجی 18.1*3 آمپر / حداکثر جریان 22.7 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

3- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-20KHDK : توان 20 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 16 کیلو وات / جریان خروجی 24.2*3 آمپر / حداکثر جریان 30.3 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

4- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-30KHDK : توان 30 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 24 کیلو وات / جریان خروجی 36.3*3 آمپر / حداکثر جریان 45.4 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

5- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-50KAVR : توان 50 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 40 کیلو وات / جریان خروجی 60.6*3 آمپر / حداکثر جریان 75.7 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

6- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-100KAVR : توان 100 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 80 کیلو وات / جریان خروجی 121.2*3 آمپر / حداکثر جریان 151.5 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

7- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-150KAVR : توان 150 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 120 کیلو وات / جریان خروجی 181.8*3 آمپر / حداکثر جریان 227.2 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

8- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-200KAVR : توان 200 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 160 کیلو وات / جریان خروجی 242.4*3 آمپر / حداکثر جریان 303 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

9- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-250KAVR : توان 250 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 200 کیلو وات / جریان خروجی 303*3 آمپر / حداکثر جریان 378 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

10- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-300KAVR : توان 300 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 240 کیلو وات / جریان خروجی 363.6*3 آمپر / حداکثر جریان 454.5 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

11- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-350KAVR : توان 350 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 280 کیلو وات / جریان خروجی 424.2*3 آمپر / حداکثر جریان 530.3 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

12- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-400KAVR : توان 400 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 320 کیلو وات / جریان خروجی 484.8*3 آمپر / حداکثر جریان 606 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

13- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-200KAVR : توان 200 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 40 کیلو وات / جریان خروجی 242.4*3 آمپر / حداکثر جریان 75.7 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

14- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-450KAVR : توان 450 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 360 کیلو وات / جریان خروجی 545.4*3 آمپر / حد
اکثر جریان 687.8 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

15- استابلایزر سه فاز LG مدل LG-500KAVR : توان 500 کیلو وات (کیلوولت.آمپر KVA ) / ظرفیت 400 کیلو وات / جریان خروجی 606*3 آمپر / حداکثر جریان 757.5 آمپر / ولتاژ ورودی 300V-430V ولت /  ولتاژ خروجی  380 ولت

برای اطلاع از مشخصات انواع مدلهای موجود و کاتالوگ این محصول فایل کاتالوگ را دانلود نمایید در صورت خواستن اطلاعات تکمیلی و مشخصات فنی با ما تماس بگیرید.

استابلایزر Goldstar گلداستار  دانلود کاتالوگ استابلایزر های گلداستار کره

دانلود مستقیم | دانلود غیر مستقیم

حجم فایل: ١.١١مگابایت


]]>